Digiteknik olarak cas marka lojistik terazileri ürünleri satış ve desteğini yapmaktayız. Cas lojistik terazileri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Cas lojistik terazisi modellerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. 

Alt Kategoriler

CLIS Series (1)

Digiteknik olarak cas marka hacim ölçer terazileri ürünleri satış ve desteğini yapmaktayız. Cas hacim ölçer terazileri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Cas hacim ölçer terazisi modellerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. 

CFS[1]

Digiteknik olarak cas marka depo yönetimi terazileri ürünleri satış ve desteğini yapmaktayız. Cas depo yönetimi terazileri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Cas depo yönetimi terazisi modellerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. 

RW-P[1]

Digiteknik olarak cas marka araç tartımı terazileri ürünleri satış ve desteğini yapmaktayız. Cas araç tartımı terazileri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Cas araç tartımı terazisi modellerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. 

WBKE-1

Digiteknik olarak cas marka demiryolu tartımı terazileri ürünleri satış ve desteğini yapmaktayız. Cas demiryolu tartımı terazileri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Cas demiryolu tartımı terazisi modellerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. 

WBKE-1

Digiteknik olarak cas marka uçak tartımı terazileri ürünleri satış ve desteğini yapmaktayız. Cas uçak tartımı terazileri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Cas uçak tartımı terazisi modellerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. 

İletişim Bilgilerimiz

Adres : Etibank Tesisler Yolu Caddesi, No:14 , Avcılar, İstanbul

Tel:  0850 532 6 541

Fax: 0212 963 6 541

E-mail : info@digiteknik.com.tr

Konum Bilgimiz